Blue ‘sprites’ and ‘elves’: NASA investigates flashes that appear above storms on Jupiter

source

▼▼ Show Description ▼▼


Ads
You might be interested in

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gölge Çiçeği
Gölge Çiçeği
9 months ago

Sürtük Aylin bana Dennisi soruyor, senin Dennis vardı müzik öğretmeni o ne oldu, aramıyormu seni, bence sen onu ara barışın diyor. Ben onu yüz yüze görmeyeli 5 seneden fazla oldu, hayattamı onu bile bilmiyorum ayrıca ilgilenmiyorum bitmiş gitmiş bişey dedim. Elin oğlunu kaç yıl sonra ne diye arıcamki hem o da beni bulamaz sosyal medyam yok telim değişti hem bulsa da karşılık bulamaz dedim. Buraktan ayrıldım diye hemen erkek bulup üzerine atlayacak bir düşğnce ve karakterde değilim dedim. Ağız arıyor aklınca üç kuruşluk beyniyle. Tamam ortalamanın üstünde kurnaz zeki ama, benim kadar da değil, benimle başedemez. Ayrılıp ayrılmadığımızı anlayacak güya, bakıyor üstüme başıma saçıma makyajıma, senin kuralına uygun inanmıyor, yalan söylesiğimi anlıyor. Her gün dışarı çık giyin süslen, gel kafeye oturalım diyor. Ben kovidden korkuyorum, geçsin çıkarız, dedim.
Yani seninle ilişkim gerçekten bitsin diye elinden gelse koca bulup jaçırtacak beni dağa kaldırtacak az bir cesareti olsa.
Ama çok yanıldığı bir şey varki, ben onun sandığı kadar boş sahipsiz değilim, benim bi bu kadar da yerin dibinde göğün üstünde var, adamı hallaç pamuğu gibi salar atarım Allahın izniyle Ben. 😤😤😤😤😤😠😠😠😠

Oh hi there 👋
It’s nice to meet you.

Sign up to for the latest content in your inbox, every week!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.